16.3 C
ÚvodŠportCenný bod z hlavného mesta

Cenný bod z hlavného mesta
C

Futbalisti FK Humenné remizovali v zápase 24.kola druhej ligy na ihrisko FC Petržalka 0:0, hoci od 28. minúty hrali bez vylúčeného Cyrila Vasiľa. Humenčanom, ktorí natiahli svoju sériu bez prehry už na štyri zápasy, patrí v tabuľke trináste miesto, s dvojbodovým náskokom pred pásmom zostupu. Najbližšie sa zverenci trénera Jozefa Kukulského predstavia doma, keď v piatok štrnásteho apríla o 16.30 hod. privítajú rezervu MŠK Žilina.

Humenčania cestovali k tabuľkovému susedovi s jasným cieľom – udržať sa na bodovacej vlne. Už po 28. minútach ale prišli o vylúčeného Cyrila Vasiľa, ktorý videl za faul na unikajúceho Harbu. Hneď na to sa v tutovke Daneka vyznamenal brankár Knurovský. Hostia sa následne precízne bránili, nepúšťali Petržalku do gólových šancí a v zápase nakoniec gól nepadol.

FC Petržalka – FK Humenné 0:0