Úvod Šport Vranov otočil v Lučenci, dvojgólový Peter Milenky

Vranov otočil v Lučenci, dvojgólový Peter Milenky

Až v siedmom zápase jarnej časti skončila séria futbalistov MFK Snina bez prehry. Sninčania prehrali v zápase 22.kola III. ligy Východ na ihrisku Giraltoviec 1:2, hoci viedli po polčase po góle kapitána Róberta Dického 1:0. Domácim sa podarilo v druhom dejstve v rozpätí štyroch minút otočiť skóre vo svoj prospech a pripravili tak Snine prvú prehru v sezóne.

Naopak, tri body z Lučenca si domov priviezli hráči MŠK Vranov nad Topľou. Tí kvôli poruche autobusu meškali na zápas. Asi aj to sa prejavilo na vedení domácich. V závere prvého polčasu ale vyrovnal Peter Milenky (foto: facebook mfk vranov nad topľou), ktorý v druhom dejstve rozhodol o cenných troch bodoch pre aktuálne tretí tím tabuľky. Na čele východnej skupiny tretej ligy sú po troch týždňoch opäť hráči FK Spišská Nová Ves. Tí zvládli cez týždeň dohrávku 21.kola s Fiľakovom (2:0), čím sa opäť vyšvihli na prvé miesto. Cez víkend zvíťazili rovnakým výsledkom v Bardejove a upevnili si tak vedúcu pozíciu. Na druhom mieste s bodovým mankom zostali Lipany, ktoré vyhrali doma nad Stropkovom 4:1.